23.06.2022, 09:59

Certyfikowany Wykonawca SKAŁA

Celem programu Autoryzowany Wykonawca SKAŁA jest ugruntowanie w środowisku profesjonalnych wykonawców pozycji naszej marki oraz popularyzowanie stosowania systemów dociepleń SKAŁA będących gwarancją najwyższej jakości i trwałości, jak również gwarancją najwyższego poziomu estetyki wykonywanych prac ociepleniowych.

Zbudowanie stabilnej grupy firm wykonawczych, odznaczającej się najwyższym profesjonalizmem, pozwalającej potencjalnemu inwestorowi otrzymać usługi na najwyższym poziomie jest naszym priorytetem.
Przystępując do grona autoryzowanych wykonawców SKAŁA zapewnimy Twojej firmie dostęp do innowacyjnych, opatentowanych technologii, bezpłatnych szkoleń związanych z energooszczędnym budownictwem oraz pomoc naszych doradców technicznych i zaplecza badawczo-rozwojowego.

Opatentowane technologie renowacji istniejących ociepleń SKAŁA S RENOVADEX oraz wykonywanie nowych w systemie SKAŁA S Standard czy Dual Layer dają większe możliwości pozyskiwania klientów nakierowanych na nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Wymaga to jednak doświadczenia i wiedzy, którą posiadamy i chcemy się z Wami podzielić.

Dla nas każdy projekt budowlany jest charakterystyczny i priorytetowy, a profesjonalnie wykonana praca i zadowolenie klientów rekompensuje włożony trud i pracę. Jeśli Wasze podejście jest tożsame z naszym, zachęcamy do współpracy.

Dołącz do grona CERTYFIKOWANYCH WYKONAWCÓW marki SKAŁA już teraz, a zyskasz:
  • informacje o najnowszych promocjach cenowych dla wykonawców
  • wsparcie naszych doradców techniczno-handlowych online i na budowie
  • informacje o nowościach produktowych i technologicznych
  • szkolenia dla wykonawców SKAŁA
  • bezpłatne warsztaty techniczno-praktyczne
Jak zostać autoryzowanym wykonawcą SKAŁA?

Wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z naszych doradców technicznych i zgłosisz chęć podjęcia współpracy. Otrzymasz wówczas informację o ewentualnym spotkaniu, podczas którego będziemy mogli omówić warunki i korzyści wynikające ze współpracy. Atutem będzie doświadczenie związane z docieplaniem budynków, chociaż to nie warunek. Po bezpłatnym szkoleniu praktyczno-technicznym otrzymasz Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy SKAŁA, który pozwoli w pełni korzystać z szerokiej gamy przywilejów a w szczególności zwiększy wiarygodność wykonawcy na rynku.

Najnowsze

18/01/2024

BETONKONTAKT

07/04/2023

FARBA BOISKOWA

Formularz kontaktowy
Go to top