Oferta pracy
PRACA W SKAŁA
W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do naszego zespołu na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / DORADCA TECHNICZNY
Region: opolskie, dolnośląskie

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych inwestycji (inwestorzy, firmy wykonawcze, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe),
  • nawiązywanie współpracy z projektantami i architektami,
  • obsługa istniejącej sieci dystrybucji i zdobywanie nowych klientów,
  • realizacja planów sprzedaży w wyznaczonym regionie,
  • prowadzenie szkoleń produktowych i doradztwo techniczne,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem,
  • monitorowanie rynku budowlanego oraz bieżącą obsługę wykonawców.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku handlowym w branży chemii budowlanej i znajomość regionalnego rynku materiałów budowlanych
    (projektantów, hurtowni i wykonawców),
  • samodzielność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność).

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, polskiej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • system premiowania skorelowany z wynikami,
  • przyjazną atmosferę w zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje zawierające CV.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: rodo@skala.com.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest SKAŁA TYCHY Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko, zaś w przypadku wyrażenia zgody na rekrutację ciągłą na przyszłe rekrutacje. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji.