15.04.2020, 07:00

SKAŁA CEGŁA - szlachetny tynk dekoracyjny imitujący cegłę

Szlachetny tynk dekoracyjny SKAŁA CEGŁA jest fabrycznie przygotowaną, gotową do użycia masą dekoracyjną, wyprodukowaną na bazie dyspersji polimerowej. Zastosowanie specjalnych wypełniaczy mineralnych oraz dodatków uszlachetniających pozwoliło uzyskać znakomitą urabialność, łatwość nakładania i modelowania faktury tynku. Szlachetny tynk dekoracyjny SKAŁA CEGŁA polecany jest do wykonywania dekoracyjnych, nowoczesnych aranżacji na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń przy użyciu szablonów imitujących np.: mur ceglany.

Uniwersalność cegły przejawia się nie tylko w możliwości wykorzystania jej w różnych stylach i metrażach, ale przede wszystkich w tym, że możemy ją zastosować w praktycznie w każdym pomieszczeniu: w kuchni, salonie, przedpokoju, na klatce schodowej, w jadalni, łazience, a nawet na elewacji naszego budynku.
Korzystając z samoprzylepnych szablonów można wykonać strukturę dekoracyjną imitującą powierzchnię dekoracyjnej cegły, naturalnego, nieregularnego kamienia lub innych efektów wynikających ze wzoru wybranego szablonu. Szablony można ze soba łączyć przy zachowaniu powtarzalności wzorów, tworząc większe powierzchnie dekoracyjne.


SKAŁA CEGŁA jest dostępna w 12 podstawowych kolorach. Kolor fugi otrzymuje się przez zastosowanie barwionego podkładu gruntującego, który nakładany jest przed aplikacją tynku dekoracyjnego.
Kolor fugi można dobrać według indywidualnych potrzeb zamawiającego. W połączeniu z tynkiem dekoracyjnym SKAŁA DESKA można otrzymać nietuzinkowe kompozycje np. muru pruskiego.

Formularz kontaktowy
Go to top